Akce na měsíc DUBEN 2024

28.03.2024 09:07

AKCE DUBEN 2024

1.4. Velikonoční pondělí – MŠ uzavřena.

3.4. 1.lekce plavání pro přihlášené děti. Prosíme o zaplacení 2 000Kč do konce dubna. Dejte dětem batůžek, ve kterém budou mít plavky, ručník, sáček na mokré věci,  holky plaveckou čepici, prosíme o culíky nebo copánky, ať můžeme plaveckou čepici lehčeji nasadit, prosíme také o sundání nebo zamknutí náušniček, a aby děti neměly žádné jiné šperky. V batůžku budou také mít pitíčko a kapesníky (sladkost není potřeba, protože nebude moc času, autobus už na nás bude čekat). Děkujeme.

4.4. Canisterapie – program „Nehlaď toho psa“ v 9:00 pro všechny děti.

6.4. Ukliďme Česko, prosíme vás o účast, sraz účastníků je v 8:00 před budovou MŠ. Budeme uklízet odpadky, které se nachází v našem okolí, s sebou vhodnou obuv a oděv. Děkujeme za vaši účast, kromě toho, že si zkrášlíme okolí, tak naučíme děti, že je potřeba všímat si okolí a nedělat nepořádek kolem sebe.

9.4. Zápis do Základní školy Osvětimany 13:00-16:00.

10.4. 2. lekce plavání pro přihlášené děti.

17.4. 3.lekce plavání pro přihlášené děti.

18.4. Oranžové pastelky – divadelní představení v Uh. Hradišti. Pojedeme linkou do Uh, přiveďte proto prosím děti do 8:00. Divadelní pohádka – Louskáček a bramborová víla. Dejte dětem batůžek, kde budou mít pláštěnku, uzavíratelné pitíčko, sladkost a kapesníky.

18.4. 1. Adaptační dopoledne pro děti s rodiči. Týká se to dětí, které příští rok nastoupí do školky.

22.4. Oranžové pastelky - Koncert ZUŠ Uh. Hradiště na kulturním domě v Osvětimanech.

23.4. Projektové dopoledne „Den Země“ na zahradě.

24.4. 4.lekce plavání pro přihlášené děti.

25.4. Oranžové pastelky – 1. výlet po okolí. Dejte dětem batůžek s pitíčkem a sladkostí. V případě hezkého počasí.

25.4. 2. Adaptační dopoledne pro děti s rodiči. Týká se to dětí, které příští rok nastoupí do školky.

30.4. Projektové dopoledne „Čarodějnice“ na zahradě

1.5. Státní svátek – MŠ uzavřena.

8.5.Státní svátek – MŠ uzavřena.

12.5. Plánované vystoupení ke dni Matek v Újezdci a Medlovicích.

14.5. Zápis dětí do MŠ.

15.5. Plánujeme ke dni Matek „Wellness pro maminky“, akce proběhne ve školce s maminkami a jejich dětmi od 16:00. V šatně bude docházka, kam prosím zapište, zda se zúčastníte nebo ne. Děkujeme